
La 10:00 eram afara cu Felix

Dam la lopata

Pornim cu sania

Bunicii negociaza

Apoi intra "la jug"

Au obosit

Alb

Am pornit-o pe jos

Masina bunicului

Spre cabana, prin omat

Viscolul va imbraca in alb cabana

Ciresi albi dar nu de floare

20cm zapada, in crestere

Unde-i foc iese si fum

Sa intru la caldurica?

Il mai ajut pe bunic sa faca carare

Muncim cot la cot

Prin nameti

La caldura

Focul din soba

Geamuri aburite

Lampa cu gaz, vin fiert, om de ciocolata
Va dorim o iarna frumoasa tuturor!
4 comentarii:
Vrem si noi la voi! Pare strasnica iarna voastra si se vede ca gazei ii prieste :-)
Va pupa nasa.
Primiti cu colinda?
http://www.youtube.com/watch?v=sGi72mhh0UM&playnext=1&list=PLB7102F653677FC4E&index=4
Craciun fericit!
Ceska , frumos Craciun plin de zapada !
Benji-boy cred ca se simte foarte bine ! Imi place la nebunie poza in care este prin zapada cu caciula cazuta pe ochi !
Excelente fotografii....parca vorbesc...superb peisaj , iar gaza e totala....flacau in toata regula!:-)
Trimiteți un comentariu