
Pentru ca ne-am trezit cu noaptea-n cap abia am asteptat sa se lumineze de ziua.

Si am pornit pe jos spre orasul vecin aflat la 2km departare. Gaza stapanea sania.

Dupa peregrinari prin magazine am luat un mic dejun intarziat.

Case traditionale

Sub zapada

Digul

Nori

Soare
Bunic inhamat la sanie
2 comentarii:
si la noi incepe sa se faca alb :) Sarbatori fericite si linistite in continuare!
Hahahaaaa...m-am amuzat! Ce bine ca este bunicu'...pe noi ne-o tras Marius :-))
Frumos si la voi!
Sa aveti sarbatoare de An Nou cu bucurie si tot ce va doriti sa se implineasca! La mult ani!
Trimiteți un comentariu